Projekt „Internacjonalizacja Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowego INTER-ZOO na rynkach europejskich”

   Z przyjemnością informujemy, że w dniu 8 marca 2017 r. podpisaliśmy umowę o dofinansowanie projektu „Internacjonalizacja Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowego INTER-ZOO na rynkach europejskich”. Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dzięki realizacji projektu i otrzymanym środkom finansowym firma mogła zwiększać swoją sprzedaż na rynkach zagranicznych i wzmacniać swój potencjał eksportowy m.in. poprzez udział w targach zagranicznych w Norymberdze, certyfikację wyrobów – uzyskanie certyfikatu TUV, co pozwoliło na zwieszenie udziału sprzedaży wyborów sprzedaży na rynki zagraniczne.

Krótko o firmie

Firma INTER-ZOO działa od 1996 roku jako producent klatek dla zwierząt i akcesoriów. Oferowane przez nas wyroby dają różne możliwości kompozycji przestrzennych i kolorystycznych. Dzięki ciągłej wymianie uwag z odbiorcami ( np. hurtownia zoologiczna ) nasze produkty zarówno pod wzgledem jakości, jak i ilości asortymentu spełniają wysokie wymagania Klientów.

Nasze wyroby są projektowane przez doświadczonych konstruktorów, chcących zapewnić zwierzakom jak najlepsze warunki. Atutami firmy są: wysoka jakość, estetyka, konkurencyjna cena oraz bardzo krótkie terminy realizacji zamówień. Specjalność: klatki dla ptaków i klatki dla gryzoni. Przedstawiając naszą ofertę zapraszamy Państwa do współpracy z nami, mając pewność, że ta współpraca będzie owocna dla obu stron.

Biuro i magazyn:
Osieczany 365
32-400 Myślenice
tel. (012) 274 27 92
tel./fax (012) 274 27 18
e-mail: biuro@inter-zoo.pl