NOWE KUWETY – 50×33 cm

Wprowadziliśmy do naszej oferty nową kolekcję klatek o rozmiarze kuwety 50×33 cm. Nową kuwetę charakteryzuje jej opływowy kształt oraz to iż jest ona znacznie głębsza co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wydostawania się wyściółki poza kuwetę.

image001

G290 Pinky empty

Gładka i lśniąca kuweta oraz szeroka gama barw sprawiają, że produkt ten staje się atrakcyjny dla klienta, a utrzymanie czystości jest znacznie łatwiejsze.

 

 

Piętra mogą być osadzone na kuwecie jak również przymocowane do siatki za pomocą bez tytułu 5specjalnych zaczepów, (widoczne są na zdjęciu obok). Zapobiegają one przemieszczaniu się, czyniąc klatkę bezpiecznym miejscem dla Państwa zwierząt.

 

 

 

W zależności od potrzeb naszych klientów stworzyliśmy klatki w kilku objętościach, różniące się wysokością oraz wewnętrznym wyposażaniem.

 

image003G295 Pinky 1 color

Piętro x 1
Chatka x 1
Karuzela x 1
Drabinka x 1
Kolanko x 1
Miseczka x 1

 

 

 

image004G300 Pinky 2 color

Piętro x 2
Chatka x 1
Karuzela x 1
Drabinka x 2
Kolanko x 2
Miseczka x 1

 

 

 

 

 

image005G305 Pinky 3 color

Piętro x 3
Chatka x 1
Karuzela x 1
Drabinka x 3
Kolanko x 2
Miseczka x 1

 

 

 

 

 

 

G325 Victor 2 plus

Piętro x 3
Chatka x 1
Karuzela x 1
Drabinka x 3
Kolanko x 2
Miseczka x 1

 

 

Klatki Pinky z metalowym wyposażeniem są odpowiednimi produktami zarówno dla chomików jak i dla szczurów. Dzięki gęstemu rozstawowi drutu zarówno niewielki chomik, jak i mały szczur nie wydostaną się poza obręb klatki.

G310 Pinky 2 metal

image006

G315 Pinky 3 metal

image007

 

 

G320 Labirynt + terrace
G320_Labirynt_plus

 

Zestaw rurek tworzy ciekawe tunele, co nadaje klatce interesujący wygląd oraz zapewnia zwierzątku  dużo przestrzeni do wspinania się. Dzięki transparentnym tunelom możemy obserwować jak nasze zwierzątko przemieszcza się. Dowolne zestawienie kolorów sprawia, że klatka ta jest nie tylko atrakcyjnym miejscem dla zwierzątka, ale także dla jego właściciela. Całość idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.

 

Krótko o firmie

Firma INTER-ZOO działa od 1996 roku jako producent klatek dla zwierząt i akcesoriów. Oferowane przez nas wyroby dają różne możliwości kompozycji przestrzennych i kolorystycznych. Dzięki ciągłej wymianie uwag z odbiorcami ( np. hurtownia zoologiczna ) nasze produkty zarówno pod wzgledem jakości, jak i ilości asortymentu spełniają wysokie wymagania Klientów.

Nasze wyroby są projektowane przez doświadczonych konstruktorów, chcących zapewnić zwierzakom jak najlepsze warunki. Atutami firmy są: wysoka jakość, estetyka, konkurencyjna cena oraz bardzo krótkie terminy realizacji zamówień. Specjalność: klatki dla ptaków i klatki dla gryzoni. Przedstawiając naszą ofertę zapraszamy Państwa do współpracy z nami, mając pewność, że ta współpraca będzie owocna dla obu stron.

Biuro i magazyn:
Osieczany 365
32-400 Myślenice
tel. (012) 274 27 92
tel./fax (012) 274 27 18
e-mail: biuro@inter-zoo.pl