O NAS

inter-zoo-zewnatrz
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Inter-Zoo zostało założone w 1996 roku z inicjatywy Małgorzaty i Tadeusza Sawickich i od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości klatek dla małych zwierząt domowych. Obecnie magazyny i zakład produkcyjny (o łącznej powierzchni 13000 m2) zlokalizowane są w Osieczanach, 30 km na południe od Krakowa.

Chcąc sprostać coraz większym wymaganiom rynkowym, zarówno w trakcie projektowania jak i produkcji, zwracamy uwagę na jakość i wygląd produkowanych wyrobów. Jest to możliwe dzięki ciągłemu rozwojowi. Rok rocznie na terenie zakładu prowadzonych jest wiele inwestycji, a do procesu produkcyjnego wdrażane są nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu, że w produkcji wykorzystywane są wyspecjalizowane maszyny, a pracownicy odznaczają się wysokimi kwalifikacjami nasze produkty spełniają europejskie standardy, co docenili już klienci z ponad 25 krajów, w tym m.in. z: Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii czy Rosji.

 

 

W ofercie firmy znajduje się ponad 350 modeli klatek, które są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Duży nacisk kładzie się na estetykę wykonania, starannie dobierając każdy szczegół tak, aby produkty były bezpieczne dla zwierząt, a także stanowiły elegancki element dekoracyjny w domu.

Spośród firm działających na rynku przedsiębiorstwo Inter-Zoo wyróżnia to, że samodzielnie tworzy i produkuje wszystkie wyroby znajdujące się w ofercie, począwszy od pomysłu poprzez projekt, aż do gotowego produktu. Dzięki temu produkowane klatki i akcesoria odznaczają się wysoką wytrzymałością i unikatowym wyglądem, spełniając tym samym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W swojej pracy dążymy do perfekcji, dlatego obecnie jesteśmy liderem w Europie Centralnej i Wschodniej. Do naszych największych atutów można zaliczyć szeroką gamę wysokiej jakości, bezpiecznych dla zwierząt i prostych w obsłudze produktów, a także elastyczność i krótki czas realizacji zamówień. Swoją pozycję osiągnęliśmy w dużej mierze, dzięki otwartości na sugestie naszych klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zachęcając jednocześnie do nawiązania współpracy.

Krótko o firmie

Firma INTER-ZOO działa od 1996 roku jako producent klatek dla zwierząt i akcesoriów. Oferowane przez nas wyroby dają różne możliwości kompozycji przestrzennych i kolorystycznych. Dzięki ciągłej wymianie uwag z odbiorcami ( np. hurtownia zoologiczna ) nasze produkty zarówno pod wzgledem jakości, jak i ilości asortymentu spełniają wysokie wymagania Klientów.

Nasze wyroby są projektowane przez doświadczonych konstruktorów, chcących zapewnić zwierzakom jak najlepsze warunki. Atutami firmy są: wysoka jakość, estetyka, konkurencyjna cena oraz bardzo krótkie terminy realizacji zamówień. Specjalność: klatki dla ptaków i klatki dla gryzoni. Przedstawiając naszą ofertę zapraszamy Państwa do współpracy z nami, mając pewność, że ta współpraca będzie owocna dla obu stron.

Biuro i magazyn:
Osieczany 365
32-400 Myślenice
tel. (012) 274 27 92
tel./fax (012) 274 27 18
e-mail: biuro@inter-zoo.pl